Przyłącz się!

Szanowni Państwo

Żyjemy w czasach, gdy rodzice mają coraz mniej czasu dla rodziny a szczególnie dla dzieci. Z rozmów z przedszkolakami wiemy, że ich głównym zajęciem jest oglądanie bajek w TV lub granie na komputerze. Jest to zrozumiałe, gdyż rodzice są przemęczeni i chcą odpocząć po pracy. Jednak w znacznej mierze prowadzi to do rozluźnienia związków emocjonalnych. Nic nie zastąpi wspólnych rozmów, zabaw, spacerów, wyjazdów czy czytania.

Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie strony www przedszkola „Służewiaczek”, która ma pomóc nam i Państwu nie tylko lepiej organizować wspólny czas z dziećmi, ale i poprawić komunikację między Przedszkolem a Państwem.

Strona to w dużej mierze narzędzie dla Państwa. Za jej pośrednictwem chcielibyśmy aby zaistniało forum wymiany informacji między rodzicami, zaistniała wzajemna pomoc, porady jak również wymiana doświadczeń oraz dzielenie się ciekawymi pomysłami i propozycjami.

Strona sluzewiaczek.pl powstała głównie z myślą o Państwu- rodzicach i ma na celu pomagać zarówno w wychowywaniu i rozwoju dziecka jak i ułatwiać komunikację między rodzicami a przedszkolem oraz pomiędzy rodzicami. Dlatego prosimy o aktywny udział w jej tworzeniu.

Jeśli macie Państwo sugestie, propozycje dotyczące rozwoju strony – prosimy wpisywać je poniżej w komentarzach lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Zespół Sluzewiaczek.pl – Przedszkole 67 „Służewiaczek” w Warszawie