Drodzy rodzice – to miejsce, gdzie dodajemy kolejne ćwiczenia, zabawy, przydatne link i inne propozycje spędzania czasu podczas kwarantanny. W związku z duża ilością materiałów wszystko zostało podzielone na bloki.

Ćwiczenia z gimnastyki korekcyjnej

Ćwiczenia logopedyczne

w związku z zaistniałą sytuacją przesyłam kilka ćwiczeń wzmacniających mięśnie aparatu artykulacyjnego. Ćwiczenia należy wykonywać kilka razy dziennie do 5 minut. Bardzo proszę , aby dzieci ćwiczyły, bo jest to bardzo ważne w rozwoju mowy.

Poniżej zamieszczam również informacje na temat rozwoju mowy trzylatka.

Życzę wszystkim Państwu wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia – Pani Dorota

Materiały do nauki języka angielskiego

MDK Mokotów

Informuję, że instruktorzy pracujący w naszym przedszkolu przesyłają propozycje zajęć zdalnych.

Na stronie www.mdk-mokotow.pl  w zakładce Dla Wychowanka i Rodzica/Opiekuna zamieszczona została sekcja Materiały przeznaczone dla mokotowskich przedszkoli z podziałem na rodzaj zajęć (rytmika, gimnastyka korekcyjna, ceramika/plastyka, taniec), gdzie po kliknięciu w podświetlający się link znajdą Państwo materiały podzielone na poszczególne przedszkola wraz z zaleceniami dla nauczycieli. 

Materiały te będą cotygodniowo uzupełniane. Zapraszamy serdecznie Państwa do systematycznego odwiedzania strony.

Darmowe materiały

Na stronie internetowej https://eduzabawy.com/karty_pracy/ znajdą Państwo gotowe do druku karty pracy  podzielone tematycznie oraz generatory kart pracy do edycji https://eduzabawy.com/generatory/.

Zadania są darmowe, z wysokiej jakości grafikami w formacie PDF.  Ponadto w dziale kalendarz świąt znajdują się dekoracje, dyplomy oraz napisy. Mamy nadzieje, że strona okaże się pomocna nie tylko podczas zawieszonych zajęć ale również i w późniejszym czasie.

Polecamy serwis internetowy dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich rodziców https://www.necio.pl

Inspiracje i pomysły do organizacji zajęć znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www. wcies.edu.pl/.

Bawmy się razem

Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV